Ким Кардашијан објави нови фотографии во бикиниШоу бизнис и трач
WOW

Ким Кардашијан објави нови фотографии во бикини

Ким Кардашијан постојано објавува нови фотографии на својот инстаграм профил. Овојпат таа објави нови фотографии во бикини во кои нејзините…

Том Брејди прогласен за најдобар спортистСпорт
ЗАСЛУЖЕНО

Том Брејди прогласен за најдобар спортист

Том Брејди е прогласен за најдобар спортист во американскиот фудбал. Тој вчера со тимот на Тампа Беј баканирс против Канзас Сити…

Милица Павлович објави нов хитМузика и филм
НЕМА ПАУЗА ЗА НЕА

Милица Павлович објави нов хит

Милица Павлович има нов хит и видео запис за истиот. Атрактивната бринета сними песна која зборува за љубовта на балкански…

The Weeknd со спектакуларен настап на Супер БоулМузика и филм
НЕЗАМЕНЛИВ

The Weeknd со спектакуларен настап на Супер Боул

The Weeknd ја забавувашe публиката на полувремето на Супер Боул  во Тампа, Флорида. Славниот пејач изведе дел од своите најголеми хитови,…