Џенифер Анинстон и Бред Пит повторно заедноШоу бизнис и трач
ХМММ

Џенифер Анинстон и Бред Пит повторно заедно

Тие беа најпознатиот пар во Холивуд. Џенифер Анинстон и Бред Пит се повеќе поминуваат време заедно. Веста дека повторно се…

Скопје Сити Мол ги изненади своите посетители за Светскиот ден на НутелаНастани

Скопје Сити Мол ги изненади своите посетители за Светскиот ден на Нутела

Денес е светскиот ден на Нутела, еве како Скопје Сити Мол ги изненади своите посетители. Тоа што го сакаме сите…

Тијана Дапчевиќ го прослави својот 45ти роденденМузика и филм
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН

Тијана Дапчевиќ го прослави својот 45ти роденден

Тијана Дапчевиќ  својот 45-ти роденден го обележа со објавување на уште една своја нова песна. „Еве ја. Нова песна, нов…