Талија се најде на насловната на ,,Voque”Музика и филм
ПРЕУБАВА Е!

Талија се најде на насловната на ,,Voque”

 Талија ја краси насловната страница на февруарското издание на списанието на ,,Voque”. Valentino, Altuzarra, Bottega Veneta, Prada, James Perse и Meadham…

Јувентус со победа над ИнтерСпорт
ЗАСЛУЖЕНО

Јувентус со победа над Интер

Кристијано Роналдо постигна дури два гола за својот клуб Јувентус кои беа клучни за победа против Интер. Во второто полувреме…