Анџелина Џоли ги отвори вратите од својот домМузика и филм
ПРЕУБАВА Е!

Анџелина Џоли ги отвори вратите од својот дом

Анџелина Џоли ги отвори вратите од својот дом за списанието ,, Vogue”. 45-годишната актерка позираше за мартовското издание на списанието…

Парис Хилтон ќе стане мајкаШоу бизнис и трач
БРАВО

Парис Хилтон ќе стане мајка

Парис Хилтон и нејзиниот свршеник Картер Реум сакаат да станат родители. За таа цел да се оствари Парис се одлучила за…

Ким Кардашијан ги покажа своите облиниШоу бизнис и трач
WOW

Ким Кардашијан ги покажа своите облини

Ким Кардашијан заедно со своите сестри замина да ужива на песочните плажи. Секое нивно движење и тоа како е проследено…