Гвен Стефани објави нова песнаМузика и филм

Гвен Стефани објави нова песна

Гвен Стефани ја објави својата нова песна со наслов „Let Me Reintroduce Myself“. Погледнете го новиот спот:

Џенифер Лопез ја дочека новата година на Тајмс скверМузика и филм
ПРЕКРАСНА

Џенифер Лопез ја дочека новата година на Тајмс сквер

Џенифер Лопез настапуваше на Тајмс сквер за дочекот на Нова година. По тој повод неколку дена претходно таа се појави…