Избришете ги веднаш овие апликации: Гугл веќе ги блокирашеМобилни и технологија

Избришете ги веднаш овие апликации: Гугл веќе ги блокираше

Google веќе блокираше повеќе од 164 апликации од својата Play Store. Корисниците сега треба да ги избришат овие апликации кои…

Грчки Олимпијакос по потписот на Стефан РистовскиСпорт
Следна дестинација

Грчки Олимпијакос по потписот на Стефан Ристовски

Грчки Олимпијакос е последниот клуб со кој се поврзува македонскиот репрезентативец Стефан Ристовски. Десниот бек, сигурно ќе го напушти Спортинг,…

Костимот за капење на Кајли Џенер го вжешти „Инстаграм“Шоу бизнис и трач
Спремна е девојката

Костимот за капење на Кајли Џенер го вжешти „Инстаграм“

Младата Кајли Џенер го запали „Инстаграм“ во вторникот вечерта кога сподели три селфија. Најмладата сестра во семејството Кардашјан ги покажа…

Сандра – Африка со нова секси фотографијаШоу бизнис и трач
WOW

Сандра – Африка со нова секси фотографија

Сандра-Африка деновиве замина на зимување на планина, во Златибор. По примерот на својата колешка Јелена Карлеуша и таа реши да…

Џастин Тимберлејк стана татко по втор патМузика и филм
ЧЕСТИТКИ

Џастин Тимберлејк стана татко по втор пат

Џастин Тимберлејк официјално  потврди веста дека тајно добил уште едно дете. Пејачот ја потврди веста дека има уште еден син со…