Интер ставен на продажба!Спорт

Интер ставен на продажба!

Интер наскоро би можел повторно да го промени споственикот. Преговорите на „Сунинг“ за продажба на акциите на клубот на англискиот…

Џенифер Лопез го објави спотот за „In The Morning“Музика и филм
WOW

Џенифер Лопез го објави спотот за „In The Morning“

Џенифер Лопез навистина не застанува.  После новогодишниот настап на Тимес Сквер таа без пауза работеше на снимањето на новиот видео…

Цеца има ново момчеШоу бизнис и трач
РЕДНО ВРЕМЕ БЕШЕ

Цеца има ново момче

Познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ најверојатно има нова љубов. Низ улиците на Белград таа беше фотографирана како влегува во…