Карлеуша секси и во КопаоникШоу бизнис и трач
НЕМА ЗИМА ЗА НЕА

Карлеуша секси и во Копаоник

Јелена Карлеуша  замина на зимски одмор на планина со ќерките Атина и Ника, придружувана од нејзиниот менаџер и пријател Зоран…

Лана Дел Реј објави нова песнаМузика и филм
ВО НЕЈЗИН СТИЛ

Лана Дел Реј објави нова песна

Лана Дел Реј објави нов видеозапис за новата песна „Chemtrails Over The Country Club“. „Chemtrails Over The Country Club“ е…