Моника Белучи е модна диваМода и убавина
ПРЕУБАВА Е!

Моника Белучи е модна дива

Последната соработка на Моника Белучи е за „Sorbet“. Во најновиот едиторијал за списанието, 56-годишната филмска ѕвезда мами воздишки во прекрасни…

Манчестер Јунајтед има ново засилувањеСпорт

Манчестер Јунајтед има ново засилување

 Манчестер Јунајтед има нов фудбалер во своите редови. Амад Диало Траоре е новиот фудбалер кој ги напушти Аталанта уште во октомври,…