Џеси Џеј заврши во болницаШоу бизнис и трач
АХХХХ

Џеси Џеј заврши во болница

Џеси Џеј откри дека неодамна била хоспитализирана поради вртоглавица и губење на слухот на десното уво, поради мениерова болест. Мениерот е…

Виртуелна прошетка низ музејот за автомобили ПетерсенАвто-мото
ОДИМЕ ВО ПОСЕТА

Виртуелна прошетка низ музејот за автомобили Петерсен

Еден од најпознатите автомобилски музеи ги отвора вратите за посетителите но на еден интересен необичен начин. Можете да видите повеќе…

Џенифер Лопез објави празнично видеоМузика и филм
WOW

Џенифер Лопез објави празнично видео

Џенифер Лопез објави празнично видео изведувајќи го божиќниот хит „It’s The Most Wonderful Time of the Year“ заедно со својот…