Џастин Тимберлејк се враќа на малите екраниМузика и филм

Џастин Тимберлејк се враќа на малите екрани

Џастин Тимберлејк повторно се врати на малите екрани и ќе ги покаже своите способности за глума во филмот ,,Palmer”. Џастин…

Џесика Алба се најде на насловната на „Women’s Health“Музика и филм

Џесика Алба се најде на насловната на „Women’s Health“

Џесика Алба ја краси насловната страница на најновото издание на „Women’s Health“. 39-годишната актерка го покажа одржаното тело во бели…