Саша Ковачевиќ го запали инстаграмМузика и филм
ХМММ

Саша Ковачевиќ го запали инстаграм

Саша Ковачевиќ ги остави без здив многу припаднички на понежниот пол со своите најнови фотографии на Инстаграм. Имено, Ковачевиќ објави…

Аријана Гранде се вериМузика и филм
ЧЕСТИТКИ

Аријана Гранде се вери

27-годишната пејачка Аријана Гранде се вери. Аријана Гранде и Далтон Гомез се во врска од јануари годинава и заедно го поминаа карантинскиот…