Ирина Шајк новото насловно лице на VogueМода и убавина

Ирина Шајк новото насловно лице на Vogue

Ирина Шајк  ги краси страниците на најновото издание на „Vogue“ Германија. За едиторијалот, 34-годишната Русинка заведуваше пред објективот на фотографското…

Lady Gaga во провокативно издание за својата козметичка линијаШоу бизнис и трач
WOW

Lady Gaga во провокативно издание за својата козметичка линија

Лејди Гага периодов е во мирување. Пејачката минатата година најави лансирање на своја козметичка линија, па сега ја започнува кампања…