Лионел Меси доби восочна фигураСпорт

Лионел Меси доби восочна фигура

Лионел Меси доби своја восочна фигура во Барселона, Шпанија. Градскиот музеј за восочни фигури ја претстави и фигурата на еден…

Black Eyed Peas и Шакира имаат нов хитМузика и филм
И ПОВТОРНО УСПЕШЕН

Black Eyed Peas и Шакира имаат нов хит

Шакира и Black Eyed Peas снимија нова песна која веќе се најде на голем број плеј листи низ светот. Шакира…

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ДЕКЕМВРИ 2020Хороскоп

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ДЕКЕМВРИ 2020

Прочитајте што ве очекува во месец декември. ОВЕН Декември ќе биде доста турбилентен за родените во знакот Овен. Треба да…