Џенифер Лопез објави нова песнаМузика и филм

Џенифер Лопез објави нова песна

Џенифер Лопез официјално го претстави новиот сингл „In the Morning“. Џенифер Лопез овојпат се одлучи за текстуално видео што содржи…

Нов хит зимски напиток: Топло чоколадо со шлаг од кокосЗдравје и Фитнес

Нов хит зимски напиток: Топло чоколадо со шлаг од кокос

Не познаваме личност на која што топлото чоколадо не и е на самиот врв на омилените пијалоци. Ниту една зима…