Меган Маркл доживеала абортус!?Шоу бизнис и трач
ХМММ

Меган Маркл доживеала абортус!?

Меган Маркл откри за „Њујорк Тајмс“ дека доживеала абортус и тоа баш кога се преселила во САД. Меган изјавила дека…

Роби Вилијамс сними нова песнаМузика и филм
ПРАЗНИЧНА МЕЛОДИЈА

Роби Вилијамс сними нова песна

Роби Вилијамс има ново музичко дело насловено „Can’t Stop Christmas“. Песната е инспирирана од пандемијата со коронавирусот и случувањата во…