Скопје Сити Мол стартува со Black Friday WeekНастани

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту два, ниту три, туку цели 7 дена. Дали…

Џастин Бибер и Шон Мендез имаат нов хитМузика и филм
БРАВО

Џастин Бибер и Шон Мендез имаат нов хит

Џастин Бибер и Шон Мендез, го издадоа дуетот Monster, а и видео запис за истиот. Погледнете го видеото. „Monster“ е…

Лејди Гага ќе снима филмМузика и филм
ШТО ДА НЕ

Лејди Гага ќе снима филм

Лејди Гага повторно ќе се најде во улога на актерка во филм. Познатата пејачка ќе снима филм со Бред Пит, наречен…

Карди Би сепак не се разведуваМузика и филм

Карди Би сепак не се разведува

Познатата американска раперка Карди Би сепак нема да се разведе од својот сопруг Офсет. Фановите започнаа да шпекулираат дека парот е…