Дара Бубамара е бремена?!Музика и филм
ХМММ

Дара Бубамара е бремена?!

Дара Бубамара моментално е во Турција каде ужива со своето момче. Таа на својот инстаграм профил споделува врвни турски специјалитети,…

Прогласен најсекси мажот на светотШоу бизнис и трач
ЗАСЛУЖЕНО

Прогласен најсекси мажот на светот

Списанието ,,People” го прогласи најсекси мажот на светот за оваа година. Холивудскиот актер Мајкл Б. Џордан се најде на првото место.…