Георгина Родригез повторно со провокативна фотографијаШоу бизнис и трач
WOW

Георгина Родригез повторно со провокативна фотографија

Најновата фотографија која ја сподели Георгина Родригез, девојката на Роналдо е во фитнес варијанта.  На најновите фотографии коишто ги споделила…

Дуа Липа најави онлајн концертМузика и филм
БРАВО ЗА ИДЕАТА

Дуа Липа најави онлајн концерт

Дуа Липа го најави нејзиниот онлајн концерт. Познатата пејачка на својот инстаграм профил го најави концертот а воедно ги повика…