Бијонсе ја краси насловната на британскиот VogueМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е

Бијонсе ја краси насловната на британскиот Vogue

Бијонсе се најде на насловната страна на декемврискиот број на британскиот Vogue. Познатата пејачка изгледа прекрасно во трите различни стајлинзи, спортска…

Тамара Тодевска има нова тетоважаМузика и филм
ХРАБРО!

Тамара Тодевска има нова тетоважа

Тамара Тодевска на прославата на националниот празник Денот на независноста во американската амбасада наиде на негативни реакции и коментари поради…