Клои Кардашијан позитивна на Covid-19Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Клои Кардашијан позитивна на Covid-19

 Клои Кардашијан открива дека била позитивна на Ковид-19 пред неколку месеци.  Таа претпоставува дека се разболела на почетокот на март…

Нокаут објавија нов спотМузика и филм
СЕКОГАШ УСПЕШНИ

Нокаут објавија нов спот

Нокаут го објавија спотот за „Сакам да живеам“, песната со која победија на овогодишниот „Макфест“. Текстот го потпишува Огнен Неделковски, за…

Ирина Шајк „како од мајка родена“ за фотосесија за VersaceМода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Ирина Шајк „како од мајка родена“ за фотосесија за Versace

За најновото издание на чехословачкиот „Вог“ убавата Ирина Шајк  позираше „како од мајка родена“ во градината на домот на Донатела…

Имот на Елен Деџенерис ставен на продажбаШоу бизнис и трач
ХМММ...

Имот на Елен Деџенерис ставен на продажба

Елен Деџенерис и Порша де Роси одлучија да се збогуваат со својот имот во Санта Барбара и да го продадат…