Емили Ратајковски е бремена!?Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Емили Ратајковски е бремена!?

Емили Ратајковски ја сподели веста дека е бремена. Познатиот модел преку фотосесија за „Вог“ во која го покажа трудничкото стомаче. Емили е…

Конкурс за демо рап песнаНастани

Конкурс за демо рап песна

Културно-социјалниот простор „Центар-Јадро“ организира конкурс за демо рап песна на кој може да се пријават сите неафирмирани македонски рап бендови…