Никол Шерцинигер и во петтата деценија е сексиМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е

Никол Шерцинигер и во петтата деценија е секси

Никол Шерцинигер е една од најубавите жени во светот. Пејачката не се предава на годините и сега , во петтата…

Кендис Свонпул позира голаМода и убавина
WOW

Кендис Свонпул позира гола

Кендис Свонпул вчера го прослави својот 32-ри роденден. Познатиот англел на Victoria’s secret  започнала да се занимава со манекенство кога имала…

BMW ја претстави First Edition X5 M CompetitionАвто-мото
БРАВО!

BMW ја претстави First Edition X5 M Competition

BMW направи некои суптилни промени за да ги разликува First Edition моделите во споредба со послабите варијанти. Автомобилот е достапен…