Благодарение на најновото партнерство на Httpool со Spotify, брендовите во Македонија конечно ќе можат да им се обратат на љубителите на музикатаНастани

Благодарение на најновото партнерство на Httpool со Spotify, брендовите во Македонија конечно ќе можат да им се обратат на љубителите на музиката

Httpool додаде нова возбудлива платформа во своето портфолио и отсега е ексклузивен претставник на Spotify за огласување во Србија, Хрватска,…

Audi TT RS Ur-Quattro слави 40 години постоењеАвто-мото
МАЛО,БРЗО И БЕСНО

Audi TT RS Ur-Quattro слави 40 години постоење

Audi ја претстави специјална верзија на Audi TT за германскиот пазар по повод 40-годишнината од постоењето на легендарниот модел Ur-Quattro.…

Лана Дел Реј објави нова песнаМузика и филм
УШТЕ ЕДНА БАЛАДА

Лана Дел Реј објави нова песна

Лана Дел Реј објави нова песна и видео запис за истата. „Let Me Love You Like a Woman“ е една…