Софија Вергара објави провокативна фотографијаМузика и филм
WOW

Софија Вергара објави провокативна фотографија

Софија Вергара е жена по која лудуваат мажите. На својот профил на Инстаграм, таа објави една фотографија од снимките кога…

Џенифер Лопез и Малума на заедничка фотосесијаШоу бизнис и трач
МОЌНО И ЗАВОДЛИВО

Џенифер Лопез и Малума на заедничка фотосесија

Џенифер Лопез и Малума снимија фотосесија за Billboard за да го промовираат новиот заеднички филмски проект „Marry Me“. Тие на фотосесијата носеа…