Лејди Гага објави провокативни фотографииМузика и филм
WOW

Лејди Гага објави провокативни фотографии

Лејди Гага  продолжува со промовирање на својот бренд Haus Labs. Таа сподели  нови фотографии на својот инстаграм профил на кои совршено ја…

Џенифер Лопез дизајнираше за CoachМода и убавина
БРАВО!

Џенифер Лопез дизајнираше за Coach

Џенифер Лопез ја дизајнираше својата прва чанта за познатиот бренд Coach и при тоа сними фотосесија за најдобро да ја…