Изложба на Филип Ивановски Пепе – ГОБЛЕНИНастани

Изложба на Филип Ивановски Пепе – ГОБЛЕНИ

Преку изложбениот концепт КАЛЕИДОСКОП III, Музеј на град Скопје, продолжува да застапува еден од основните приоритети на CreArt –презентација на…

Јелена Карлеуша во секси сребрен аутфитШоу бизнис и трач
ХРАБРО

Јелена Карлеуша во секси сребрен аутфит

Кога станува збор за Јелена Карлеуша веќе се навикнавме се да очекуваме од неа. Но не е секогаш така. Дефинитвно…

Гвинет Палтроу позира голаШоу бизнис и трач
WOW

Гвинет Палтроу позира гола

Гвинет Палтроу го прослави својот 48-ми роденден и по тој повод таа реши да сподели фотографија на која е сосема…