Кристина Поптрпева во убаво и жеско издание во новиот спотМузика и филм

Кристина Поптрпева во убаво и жеско издание во новиот спот

До сега ја знаевме како Кристина Поптрпева, а од сега ќе заплива и во музичките води под името Кристина Поп! Оваа…

Во домот на Хилари ДафМузика и филм
WOW

Во домот на Хилари Даф

Хилари Даф ги отвори вратите од својот дом за јавноста. Познатата актерка во соработка со Architectural Digest сними виртуелна прошетка низ…

Џиџи Хадид стана мајкаМода и убавина
ЧЕСТИТКИ

Џиџи Хадид стана мајка

Џиџи Хадид и нејзиниот партнер Зејн Малик станаа родители на девојче. Веста ја споделија на инстаграмот на Џиџи со фотографија…

Бред Пит ќе стане татко!?Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Бред Пит ќе стане татко!?

Веќе неко време се шпекулира дека славниот холивудски актер Бред Пит повторно ќе стане татко. Бред Пит е во врска…