Енрике Иглесиас и Ана Курникова објавија фотографија од малата МериМузика и филм
СЛАТКА

Енрике Иглесиас и Ана Курникова објавија фотографија од малата Мери

Енрике Иглесиас и Ана Курникова на почетокот на оваа година се остварија во улогата на родители. Тие речиси никогаш не…

Карди Би се разведува!?Музика и филм
ХМММ...

Карди Би се разведува!?

Карди Би во живо на својот Инстаграм  ја кажа вистинската причина за разводот со сопругот Офсет. Таа вели дека гласините…

Нокаут победи на „Макфест“Музика и филм
ЧЕСТИТКИ

Нокаут победи на „Макфест“

Музичкиот бенд Нокаут ја освои првата награда на 35-тото издание на македонскиот фестивал Макфест кој се одржа овој викенд во…