Валентино Роси ужива на одмор со девојкатаШоу бизнис и трач

Валентино Роси ужива на одмор со девојката

Валентино Роси ужива на заслужен одмор со својата поубава половина. Италијанецот со неговата јахта е со неговата девојка, па веднаш…

Меси ќе игра за АргентинаСпорт
КАЗНАТА НЕ ВАЖИ ПОВЕЌЕ

Меси ќе игра за Аргентина

Ѕвездата на Барселона, Лионел Меси ќе има можност да настапува за репрезентацијата на Аргентина во натпреварот од квалификациите за Светското…

Алек Болдвин стана таткоМузика и филм
ПО ШЕСТТИ ПАТ

Алек Болдвин стана татко

На 62 години, Алек Болдвин го поздрави своето шесто дете во семејството со неговата сопруга Хилариа. Американскиот актер , кој…