Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно?!Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно?!

Актерот и режисер и супермоделот имаат тригодишна ќерка Леа Де Саин, поради која останаа во добри односи, но до денес…

Сиа и Дејвид Гета имаат нова соработкаМузика и филм
СУПЕР ЗАБАВЕН НОВ ХИТ

Сиа и Дејвид Гета имаат нова соработка

Дуото ја објави новата заедничка песна „Let’s Love“. „Let’s Love е порака за љубов, надеж и обединување на луѓето. И…

Попусти и супер акции за новата учебна година во Скопје Сити МолНастани

Попусти и супер акции за новата учебна година во Скопје Сити Мол

Се ближи почетокот на новата учебна година, а тоа значи дека е време да се подготвите Вие и Вашите деца…