ПРВИОТ СКОПСКИ ГРАДСКИ ФЕСТИВАЛНастани

ПРВИОТ СКОПСКИ ГРАДСКИ ФЕСТИВАЛ

Во организација на Баги Комуникации а со поддршка на Град Скопје овој петок (11 септември) со почеток во 19 часот,…

Шакира во танга-бикиниМузика и филм
WOW

Шакира во танга-бикини

Шакира е препознатлива по својот необичен стил на танцување како во нејзините спотови, така и на сцена. Сексапилната пејачка овој…

Кејти Холмс има нова љубовШоу бизнис и трач
ХМММ...

Кејти Холмс има нова љубов

Кејти Холмс сега има нова љубов. Според најновите папарацо фотографии, снимени во ресторанот „Peasant“ на Менхетен во неделата вечерта, 41-годишната…

Капут од H&M: главно есенско модно парчеМода и убавина

Капут од H&M: главно есенско модно парче

Овој пат нè погоди актуелната колекција на палта што можете да ја најдете во H&M и бидете сигурни дека одличните…