Салма Хајек ужива во ГрцијаШоу бизнис и трач
БРАВО!

Салма Хајек ужива во Грција

 Салма Хајек ги поминува летните денови во Грција. Фотографиите кои таа ги споделува на Instagram наидуваат на огромен број комплименти…

Меси заминува во Манчестер ситиСпорт
УШТЕ ЕДНА ПРОМЕНА

Меси заминува во Манчестер сити

Лионел Меси од сезоната 2021/22 ќе го носи дресот на Манчестер сити. Според пишувањата, Меси откако ќе ја одработи последната…