Адел позира во бикиниМузика и филм
БЕЗ КОМЕНТАР

Адел позира во бикини

Адел ретко споделува фотографии на социјалните мрежи,но овојпат неможеше да не го направи тоа. Откако ја намали својата тежина за…

Џенифер Лопез во новата есенска кампања на CoachМузика и филм
WOW

Џенифер Лопез во новата есенска кампања на Coach

Главни ѕвезди во новата есенска кампања на Coach се Џенифер Лопез и нејзините најблиски. 51-годишната пејачка и актерка позираше со мајка…