Џон Леџенд ќе стане таткоМузика и филм
ПОВТОРНО!

Џон Леџенд ќе стане татко

Џон Леџенд и Криси Тиген го очекуваат своето трето дете. Тие среќната вест ја споделија преку видео запис, односно во спото…

Северина позира во минијатурно бикиниМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е

Северина позира во минијатурно бикини

Северина е на годишен одмор на хрватскиот остров Корчула. Таа во минијатурно црно бикини позира на лулашка во морските води,…

Јелена Карлеуша продолжува со секси фотографииШоу бизнис и трач
ИМА ШТО ДА ПОКАЖЕ

Јелена Карлеуша продолжува со секси фотографии

Јелена Карлеуша продолжува со објавување на секси фотографии на својот инстаграм профил. Јелена Карлеуша секојдневно ужива поинувајки го времето покрај…

Хали Бери,згодна во бикиниШоу бизнис и трач
НЕ СТАРЕЕ

Хали Бери,згодна во бикини

Хали Бери и на 53 години изгледа фантастично во бикини. Славната филмска ѕвезда сподели фотографија на која позира во портокалов…

Ед Ширан ќе стане таткоМузика и филм
ЧЕСТИТКИ

Ед Ширан ќе стане татко

Ед Ширан и Шери Сиборн ќе станат родители. Познатиот пејач и неговата сопруга ја чуваат бременоста во тајност. 28-годишната спортска…

Антонио Бандерас позитивен на коронавирусМузика и филм
ХМММ...

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус

Антонио Бандерас е позитивен на новиот коронавирус и е во изолација. Веста пристигна на денот на неговиот роденден откако славниот актер…

Новиот Opel Vivaro-eАвто-мото

Новиот Opel Vivaro-e

Со зголемувањето на својата понуда на електрични возила Opel се повеќе го оправдува прекарот ”молњата од Руселсхајм” Vivaro-e е првото…

Мајли Сајрус има нова песнаМузика и филм
ПО ДОЛГА ПАУЗА

Мајли Сајрус има нова песна

Мајли Сајрус  го објави својот нов сингл наречен „Midnight Sky“, кој премиерно ќе се претстави на 14 август годинава. Новата…

Џон Вик ќе го добие ново продолжениеМузика и филм
ЕДВАЈ ЧЕКАМЕ

Џон Вик ќе го добие ново продолжение

Добро познатата акционата франшиза Џон Вик ќе го добие својот петти дел. Џон Фелтхајмер посочи дека петтиот дел од филмот…

Кајли Џенер се најде на насловната на VoqueШоу бизнис и трач
WOW

Кајли Џенер се најде на насловната на Voque

Кајли Џенер има нова фотографија која се најде како насловна на познатиот Voque. Кајли изгледа заводливо во бордо латекс фустан кој…