Игор Стефановски Иџе стигна до подиум на ИмолаСпорт
БРАВО!

Игор Стефановски Иџе стигна до подиум на Имола

Игор Стефановски оваа сезона, поради многуте ограничувања во однос на влез во европските држави, се натпреварува во TCR првенството на…

Џиџи Хадид го покажа трудничкото стомачеМода и убавина
УБАВА ТРУДНИЦА

Џиџи Хадид го покажа трудничкото стомаче

Џиџи Хадид одлучи да сподели со фановите труднички фотографии. 25-годишната убавица објави црно-бели фотографии на кои го истакнува големото стомаче…