Кајли Џенер се почасти со нов автомобилШоу бизнис и трач
WOW

Кајли Џенер се почасти со нов автомобил

И покрај тоа што има само 23 години, Кајли Џенер,  реалити sвездата и сопственичка на бјути империја живее во голем…

Мајкл Даглас и Кетрин Зита-Џонс се разведуваат?!Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Мајкл Даглас и Кетрин Зита-Џонс се разведуваат?!

Мајкл Даглас и Кетрин Зита-Џонс донеле одлука за развод… Љубовта што ја чувствувале со години се чини дека веќе не…

Сeлма Хајек ги покажа своите облиниШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА Е

Сeлма Хајек ги покажа своите облини

Сeлма Хајек ужива во летниот годишен одмор во Грција, со сопругот, милијардерот Анри Пино. 53-годишната актерка сподели фотографија во темно сино…

Погледнете го првиот трејлер за „The Bаtmаn“Музика и филм
НИЕ СМЕ ВО ИСЧЕКУВАЊЕ ДА ГО ГЛЕДАМЕ

Погледнете го првиот трејлер за „The Bаtmаn“

Првиот трејлер за „The Bаtmаn“ се појави на интернет пред неговата премиера на виртуелната конвенција во DC FanDome. Режисерот на…

Инстаграм воведува нова опцијаМобилни и технологија
ПОЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ

Инстаграм воведува нова опција

Инстаграм започна со додавање на некои нови опции. Сега широко се лансираат „QR“ кодови со кои луѓето што се обидуваат…