Кендал Џенер има ново момчеШоу бизнис и трач
НЕШТО НОВО НА ПОВИДОК

Кендал Џенер има ново момче

 Кендал Џенер и Девин Букер беа фотографирани од папараците на плажа во Малибу. Новиот пар си разменуваше нежности зад бела…

‘Coffee table’ книги, нов тренди луксузен детал во домотЗанимливости

‘Coffee table’ книги, нов тренди луксузен детал во домот

Oвој период е идеален за мали измени кои симболично ќе означат нов почеток и ќе нè подготват за некои нови…