Возиме ролерки за убаво обликувано телоЗдравје и Фитнес
ИДЕАЛНО ВРЕМЕ Е

Возиме ролерки за убаво обликувано тело

Сонцето и убавото време можеме да ги користиме на многу начини, но дали има подобар начин од активности на отворено…

Лепа Брена повторно ќе игра во филм!?Шоу бизнис и трач
БРАВО!

Лепа Брена повторно ќе игра во филм!?

Лепа Брена после 30 години повторно ќе игра во филм, а се работи за продукцијата „Синиот сафир“, на која ќе…

Елизабет Харли неодоливо згодна и на 55Музика и филм
ДЕФИНИТИВНО Е!

Елизабет Харли неодоливо згодна и на 55

Елизабет Харли  е една од најзгодните актерки на 55-годишна возраст. Актерката неодамна го прослави својот 55 роденден, а таа често…

Канје Вест официјално претседател на САДШоу бизнис и трач
ХМММ...

Канје Вест официјално претседател на САД

Канје Вест се квалификуваше за место на гласачкото ливче во Јута, САД на претседателските избори во ноември како независен кандидат.…