Јелена Карлеуша продолжува со секси фотографииШоу бизнис и трач
ИМА ШТО ДА ПОКАЖЕ

Јелена Карлеуша продолжува со секси фотографии

Јелена Карлеуша продолжува со објавување на секси фотографии на својот инстаграм профил. Јелена Карлеуша секојдневно ужива поинувајки го времето покрај…

Хали Бери,згодна во бикиниШоу бизнис и трач
НЕ СТАРЕЕ

Хали Бери,згодна во бикини

Хали Бери и на 53 години изгледа фантастично во бикини. Славната филмска ѕвезда сподели фотографија на која позира во портокалов…

Ед Ширан ќе стане таткоМузика и филм
ЧЕСТИТКИ

Ед Ширан ќе стане татко

Ед Ширан и Шери Сиборн ќе станат родители. Познатиот пејач и неговата сопруга ја чуваат бременоста во тајност. 28-годишната спортска…