Новиот Opel Vivaro-eАвто-мото

Новиот Opel Vivaro-e

Со зголемувањето на својата понуда на електрични возила Opel се повеќе го оправдува прекарот ”молњата од Руселсхајм” Vivaro-e е првото…

Мајли Сајрус има нова песнаМузика и филм
ПО ДОЛГА ПАУЗА

Мајли Сајрус има нова песна

Мајли Сајрус  го објави својот нов сингл наречен „Midnight Sky“, кој премиерно ќе се претстави на 14 август годинава. Новата…

Џон Вик ќе го добие ново продолжениеМузика и филм
ЕДВАЈ ЧЕКАМЕ

Џон Вик ќе го добие ново продолжение

Добро познатата акционата франшиза Џон Вик ќе го добие својот петти дел. Џон Фелтхајмер посочи дека петтиот дел од филмот…

Кајли Џенер се најде на насловната на VoqueШоу бизнис и трач
WOW

Кајли Џенер се најде на насловната на Voque

Кајли Џенер има нова фотографија која се најде како насловна на познатиот Voque. Кајли изгледа заводливо во бордо латекс фустан кој…