Рита Ора топлес на плажаШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Рита Ора топлес на плажа

Рита Ора топлите летни денови ги поминува на крајбрежјето во Шпанија. Познатата пејачка,вчера беше фотографирана во топлес издание и нормално,направи…

Јелена Карлеуша објави нови фотографии од ТурцијаШоу бизнис и трач

Јелена Карлеуша објави нови фотографии од Турција

Јелена Карлеуша својот летен одмор го минува во ресорт во Турција. Таа не престанува да објавува фотографии во секси костими…

Ријана ја лансираше новата колекција на Fenty SkinМода и убавина

Ријана ја лансираше новата колекција на Fenty Skin

32-годишната пејачка организираше виртуелно лансирање на Fenty Skin, каде се појави во сексапилно издание. Музичката ѕвезда носеше кафеав кожен фустан…