Започна снимањето на нова сезона на „La casa de papel“Музика и филм
ЕДВАЈ ЧЕКАМЕ ДА ЈА ГЛЕДАМЕ

Започна снимањето на нова сезона на „La casa de papel“

Започна снимањето на петтата сезона на популарната серија на Нетфликс „La casa de papel“. Собирањето на актерите во сетот беше…

Во домот на Кендал ЏенерШоу бизнис и трач
WOW

Во домот на Кендал Џенер

Кендал Џенер ги отвори вратите на својот дом. 24-годишниот модел им откри на фановите како изгледа куќата во која живее…