Каја Гербер се разголи за ВогМода и убавина
ХРАБРО

Каја Гербер се разголи за Вог

Каја Гербер , 18-годишната ќерка на Синди Крафорд, сними провокативна фотосесија за септемвриското издание на модното списание Вог Славниот модел…

Деми Ловато се вериШоу бизнис и трач
БРАВО!

Деми Ловато се вери

27-годишната пејачка се вери со актерот Макс Ерик по 5-месечна врска. Музичката ѕвезда сподели фотографии од моментот на романтичното запросување…