ГОЛЕМА ЛЕТНА РАСПРОДАЖБА ВО СКОПЈЕ СИТИ МОЛНастани

ГОЛЕМА ЛЕТНА РАСПРОДАЖБА ВО СКОПЈЕ СИТИ МОЛ

Долгото и топло лето направи Skopje City Mall да обезбеди уште пониски, односни навистина жешки цени на своите посетители. Овој…

Џорџина Родригез позира во долна облекаШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО ВО СЕКСИ ИЗДАНИЕ

Џорџина Родригез позира во долна облека

Џорџина Родригез се почесто ја гледаме во провокативни изданија. Овој пат пристигна нова фотографија на нејзиниот инстаграм профил, во бела…

Ново ЕР на групата ПеријаНастани

Ново ЕР на групата Перија

Mинатиот петок (17.04.2020) излезе јубилејното 50-то издание на независниот музички издавач Шарла. Се работи за првото официјално ЕР издание на…