Миранда Кер ѕвезда на насловната страница на WSJМода и убавина
ПРЕКРАСНИ

Миранда Кер ѕвезда на насловната страница на WSJ

Миранда Кер и Еван Спигел се најдоа на страниците на јулското издание на американското списание WSJ. Парот повеќе од никогаш изгледа заљубено…

Џенифер Лопез ја претстави својата нова колекција на чевли!Мода и убавина

Џенифер Лопез ја претстави својата нова колекција на чевли!

Поп дивата ја лансираше својата линија на чевли JLo Jennifer Lopez. Колекцијата е достапна исклучиво во Designer Shoe Warehouse во…