Тина Тарнер се враќа на сценатаМузика и филм
БРАВО!

Тина Тарнер се враќа на сцената

Тина Тарнер го погази својот збор и покрај тоа што, откако го загуби својот син пред две години и се…

Кристијано Роналдо  ужива на одмор во ПортофиноШоу бизнис и трач
ЛЕТО ИМ Е

Кристијано Роналдо ужива на одмор во Портофино

Кристијано Роналдо ужива во убавините на Портофино заедно со својата свршеница Џорџина Родригез и три од своите деца. 35-годишниот фудбалер…