Мадона позира топлесШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Мадона позира топлес

Мадона позира топлес и фотографијата ја објави на својот инстаграм профил. Селфито е направено во купатилото во нејзината куќа во…

Ирина Шајк е ѕвездата во новата кампања на Max MaraМода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Ирина Шајк е ѕвездата во новата кампања на Max Mara

Ирина Шајк позираше со најновите модели очила за сезоната пролет/лето 2020 на познатиот бренд Max Mara. За промотивните фотографии беше задолжен…

Џенифер Лопез ужива во убавините на ХемптонсМузика и филм
ЗАСЛУЖЕНО

Џенифер Лопез ужива во убавините на Хемптонс

Џенифер Лопез ја користи наметнатата пауза во кариерата за да се релаксира. Облечена во бело спортско издание со холографски хеланки, беше…