Новата раскошна колекција Chanel couture не носи во светот на гламурот и екстраваганцијатаМода и убавина
НЕЗАМЕНЛИВИ

Новата раскошна колекција Chanel couture не носи во светот на гламурот и екстраваганцијата

По неколкумесечна неизвесност, модната индустрија реши да продолжи таму каде што застана. И покрај фактот дека ревиите сè  сеуште одложени,…

Audi го обнови Q5Авто-мото

Audi го обнови Q5

Audi Q5 не треба посебно да се претставува – доволно е етаблиран на пазарот и популарен меѓу купувачите како во…

Сиара е новото лице на насловната на ,,Vogue”Музика и филм
ПРЕКРАСНА

Сиара е новото лице на насловната на ,,Vogue”

Сиера го разголи трудничкото стомаче пред фотоапаратот на својот сопруг Расел Вилсон. 34-годишната пејачка, која го очекува своето трето дете,…