Ботас заврши на првото местоСпорт
ЛУДА ТРКА

Ботас заврши на првото место

Почна Формула 1 шампионатот, а уште на првата трка на „Ред Бул ринг“ во Австрија беше вистинско лудило. Жестоки дуели,…

Џорџина Родригез го покажа извајаното телоШоу бизнис и трач
ИМА И ШТО

Џорџина Родригез го покажа извајаното тело

Џорџина Родригез константно провоцира со фотографии на социјалните мрежи. Последната фотографија што ја постави девојката на Роналдо беше на јахта.…

Наташа Беквалац се соблече гола во базенМузика и филм
WOW

Наташа Беквалац се соблече гола во базен

Наташа Беквалац буквално ги запали социјалните мрежи. Наташа ужива на својот имот во Ченаи во жешките, летни денови, каде се…

Анастасија Ражнатовиќ ужива на глисерШоу бизнис и трач
ЛЕТО Е

Анастасија Ражнатовиќ ужива на глисер

Анастасија Ражнатовиќ, го искористи викендов и жешките летни денови за да ужива и да се релаксира на глисер со своите…